Драскалница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Драскалница

Форум за рисуване
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се

Go down 
+3
Puppet_Master
BaDG1Rl
Admin
7 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 42
Age : 31
Registration date : 20.07.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Представете се   Представете се Icon_minitimeПет Юли 20, 2007 9:03 am

Е,темата е ясна.Аз съм Цвети от София и съм на 14 години.Обичам да рисувам и смятам да се занимавам с това на професионално ниво.Това лято ме приеха в училището по приложни изкуства.
Върнете се в началото Go down
https://drawing.forumotion.net
BaDG1Rl
Модератор
Модератор
BaDG1Rl


Брой мнения : 20
Registration date : 20.07.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 8:50 am

Аз съм Симона от Варна...и съм на 13 =)...обичам да вися в нета,но не смятам да се занимавам професионално... :laught2: ако искате да знаете нещо повече за мен-питайте ;)
Върнете се в началото Go down
Puppet_Master
Admin
Admin
Puppet_Master


Брой мнения : 7
Age : 30
Registration date : 22.07.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:54 am

Здравейте,казвам се Еми на 14 съм,също като Цвети обожавам да рисувам и смятъм да се стремя към професията на аниматор :laught2: .Сега и мен приеха в уч.за приложни изкуства и ще съм съученичка на Цвети :(Smile):
Върнете се в началото Go down
mimi1032
Начинаещ
Начинаещ
mimi1032


Брой мнения : 6
Registration date : 10.09.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 10:29 am

Казвам се Милена от София съм на 12.Слушма метъл.Играя симс.Викат ми Мимс
Върнете се в началото Go down
Yokoshima
Модератор
Модератор
Yokoshima


Брой мнения : 7
Registration date : 10.09.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 11:20 am

Хмм... Йо!! Аз съм Ели, на 14 години съм, уча в езикова гимназия, но пък много обичам изкуствата. Обичам да рисувам предимно аниме герои, но в часове по изобразително си драскам различни нещица, свързани с темата на часа. Пък много често си драскам по тетрадки някакви карикатурки. Ммм... това е май засега. Ае чао чао.
Върнете се в началото Go down
ali_sh
Начинаещ
Начинаещ



Брой мнения : 8
Registration date : 23.12.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 1:26 pm

здр здр, аз съм Алекс, от Пловдив съм, на 14 години. Не мога да рисувам обаче пък ми доставя невероятно удоволствие! (да му мислят горките хорица, които ще ми гледат резултатите от туй удоволствие). За музиката - слушам основно готик метъл www.last.fm/user/ali_sh ако някой иска да види повече...
Върнете се в началото Go down
bibenceto
Модератор
Модератор
bibenceto


Брой мнения : 13
Registration date : 03.09.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Дек 30, 2007 2:59 am

Аз съм Моника на 13 от Русе, рисуването ми е като хоби не мисля да се прехранвам от него...дори и да искам вече е малко късно =D
Ам...това е :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Драскалница :: Забава-
Идете на: